uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

21555

Семінар «Маркетингові активності для HCPs: можливості та підходи»

Фармацевтична регуляторика, Реклама і промоція, Антикорупційний комплаєнс та ділова етика

Докладчики: Олексій Бежевець, Лідія Санжаровська-Гурлач

Юридична компанія «Правовий Альянс» та агенція «BrandBerg» запрошують Вас прийняти участь у практичному семінарі на тему «Маркетингові активності для HCPs: можливості та підходи».

Цільова аудиторія: До участі запрошуються керівники фармацевтичних компаній, фінансові директори, директори з маркетингу, спеціалісти з compliance, керівники юридичних департаментів та інших підрозділів.

Місце проведення: Готель «Опера», Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Дата проведення: 04 квітня 2016 р., з 15.00 до 18.00

Більша частина маркетингових активностей фармацевтичних компаній безпосередньо пов’язана із комунікацією з медичними спеціалістами. Це і щоденні візити медичних представників, і замовлення написання статей, проведення лекцій, і фінансування участі медичних спеціалістів у заходах з медичної тематики (семінарах, конференціях, конгресах тощо).

При проведенні кожної відповідної активності неминуче виникають питання, яку саме схему взаємодії обрати та як правильно здійснити документальне оформлення, щоб не порушити вимог чинного законодавства, та як оптимізувати вирішення всіх інших, пов'язаних з цим організаційних питань. Для ефективного вирішення відповідних питань та максимального задоволення потреб фармацевтичних компаній Правовий Альянс та Brandberg вирішили поділитися своїм досвідом і спільними можливостями.

В ПРОГРАММІ СЕМІНАРУ:

  • Можливі варіанти та умови фінансування участі медичних спеціалістів у навчальних заходах з медичної тематики (семінарах, конференціях, конгресах тощо) на території України та за її межами.
  • Можливі варіанти та умови фінансування участі медичних спеціалістів у мотиваційних турах(заходах розважального характеру) на території України та за її межами.
  • Умови та обмеження у врученні подарунків медичним спеціалістам.
  • Порядок замовлення послуг медичних спеціалістів.

СПІКЕРЫ:

Робоча мова: українська / російська. Синхронний переклад не надається

Увага! Участь у семінарі – безкоштовна для указаних категорій осіб при умові попередньої реєстрації.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація буде проводитися за принципом first come first served і може бути припинена по досягненні граничної кількості учасників.

З організаційних питань звертайтеся до менеджерів відділу маркетингу ЮК «Правовий Альянс» за тел. +38 (044) 425-40-50 або за адресою електронної пошти: duginova@l-a.com.ua.

Ми раді бачити Вас і Ваших колег серед учасників семінару!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї