uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

19990

Референтне ціноутворення на препарати з Національного переліку основних лікарських засобів: чого очікувати?Юридична компанія «Правовий альянс» запрошує взяти участь у семінарі, присвяченому запровадженню референтного ціноутворення на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти.

Дата: 25 квітня 2019 року

Час: з 9:30 до 12:00

Місце проведення: Конференц-хол БЦ "Іллінський", вул. Іллінська, 8

Ваша компанія є виробником лікарських засобів, які реалізуються за бюджетні кошти? Чи імпортуєте таку продукцію, беручи участь у тендерах? Чи препарати з товарного кошику Вашої компанії продаються у роздрібній мережі?

Тоді Вам, безперечно, необхідно знати, як з 1 липня 2019 року будуть регулюватися ціни на лікарські засоби, що включені до Національного переліку лікарських засобів та закуповуються за бюджетні кошти. Яких змін варто очікувати при продажі таких препаратів у роздрібному сегменті ринку.

Реальні кроки для впровадження нового ціноутворення вже зроблені: прийнято постанову КМУ «Про референтне ціноутворення на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти». Проект наказу МОЗ «Про деякі питання референтного ціноутворення на лікарські засоби, що включені до Національного переліку основних лікарських засобів та закуповуються за бюджетні кошти» винесений на громадське обговорення.


ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

9:00 – 9:30 Реєстрація. Вітальна кава

9:30 – 9:40 Вступне слово

9:40 – 10:00 Передумови введення референтного ціноутворення

Обрана модель регулювання цін відповідно до постанови КМУ «Про референтне ціноутворення на лікарські засоби, які закуповуються за бюджетні кошти». Вплив нового регулювання на ринок лікарських засобів.

Дмитро Алешко, партнер ЮК "Правовий Альянс"

10:00 – 10:45 Формування Переліку лікарських засобів, на які буде розповсюджуватись нове регулювання цін, та порядку встановлення граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби

Проект наказу МОЗ «Про деякі питання референтного ціноутворення на лікарські засоби, які включені до Національного переліку основних лікарських засобів і закуповуються за бюджетні кошти».

Наталія Співак, старший юрист ЮК "Правовий Альянс"

10:45 – 11:30 Як буде здійснюватись аналіз ринку лікарських засобів з метою формування переліку, для якого вводиться нове цінове регулювання. Розрахунок граничних оптово-відпускних цін (на прикладах)

Олександр Топачевський, член Експертного комітету МОЗ України

11:45 – 12:00 Дискусія

12:00 Кава пауза


ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ

Робоча мова семінару: українська / російська.

Вартість участі: 1800 грн. Для клієнтів ЮК «Правовий Альянс» - знижка 20%.

Попередня реєстрація учасників і акредитація ЗМІ обов'язкова.

Інформація: +38 (044) 425-40-50, news@l-a.com.ua

Будемо раді бачити Вас і Ваших колег серед учасників заходу!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї