uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

2268

Практичний семінар «Промоція лікарських засобів: особливості взаємодії фармкомпаній з аптеками і медичними фахівцями

Фармацевтична регуляторика

Докладчики: Костянтин Бойко, Андрій Горбатенко, Лідія Санжаровська-Гурлач

Шановні колеги та професіонали!

Запрошуємо Вас відвідати практичний семінар на тему: «Промоція лікарських засобів: особливості взаємодії фармкомпаній з аптеками і медичними фахівцями», який відбудеться 1 жовтня п.р. в рамках головної в Україні медичної виставки «Охорона здоров'я» (30 вересня - 2 жовтня 2014).
Організаторами семінару виступають Юридична компанія «Правовий Альянс», Асоціація «Оператори ринку медичних виробів», ДП «Прем'єр Експо».

Цільова аудиторія заходу: лікарі, керівники аптек та аптечних мереж, маркетологи, бренд-менеджери фармацевтичних компаній, а також професіонали в області промоції лікарських засобів.
В ході заходу будуть розкриті актуальні правові питання, пов'язані як з діяльністю фармацевтичного бізнесу, так і з діяльністю окремих фармацевтичних та медичних фахівців, будуть викладені нові підходи контролюючих органів при розгляді справ у сфері промоції та комплаенса.

Сьогодні Антимонопольний комітет України досліджує роздрібний сегмент ринку лікарських засобів. Нещодавно завершилось аналогічне дослідження оптового сегменту ринку лікарських засобів. Які висновки і ризики за результатами завершеного розслідування? Який досвід оптового сегменту може бути корисний роздробі? Якої тактики слід дотримуватися господарюючому суб'єкту, щоб не допустити включення обмежуючих конкуренцію положень, і що допоможе компанії вберегти себе від штрафних санкцій і який погроз для ділової репутації? Про це та багато іншого учасники зможуть почути на майбутньому семінарі.

Час проведення: з 10.00 до 14.00

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, Київ, Україна, 2павільйон, конференц-зал № 9 (вхід з боку Дніпра)

Спікери:

  • Андрій Горбатенко, асоційований партнер ЮК «Правовий Альянс»
  • Лідія Санжаровська-Гурлач, старший юрист ЮК «Правовий Альянс»
  • Костянтин Бойко, юрист ЮК «Правовий Альянс»
  • Євген Жіводерніков, заступник генерального директора, SMD

В програмі:

  • Промоція лікарських засобів: порушення при рекламі лікарських засобів, недобросовісна реклама, підходи контролюючих органів до розгляду справ, пов'язаних з порушенням законодавства у сфері промоції, розбір реальних кейсів.
  • Конкуренція на фармацевтичному ринку: нові старі загрози: виробник - дистриб'ютор - роздріб. Знижки, бонуси, винагороди. На що звертає увагу Антимонопольний комітет. Конкурентні війни.
  • Антикорупційні вимоги і комплаенс у фармацевтичному бізнесі: вимоги в сфері комплаенс з урахуванням останніх змін в законодавстві (норми, вимоги, правила, санкції). Методичні рекомендації Мін'юсту.
  • Фармацевтичний ринок України-2014. Структура, учасники, тенденції

Участь в семінарі - для відвідувачів виставки БЕЗКОШТОВНО. Заявку на участь у виставці можна заповнити ТУТ.

УВАГА! Кількість учасників обмежена! Попередню реєстрацію на семінар можна оформити на веб-сайті ЮК «Правовий Альянс»: http://www.legalalliance.com.ua/rus/events або на сайті виставкиhttp://www.publichealth.com.ua/ru/programme2014.

Контакти:

ЮК «Правовий Альянс» - контактна особа: Ксенія Мілюк (044) 280-50-70, e-mail: milyuk@la.com.ua

ДП «Прем'єр Експо» - контактна особа: Ірина Рибалко (044) 496-86-45, (096) 449-29-48, (095) 733-45-09, e-mail: i.rybalko@pe.com. ua

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї