uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

4806

Підсумкова конференція «ФАРМБІЗНЕС: ВИСНОВКИ 2014 - ОЧІКУВАННЯ 2015»

Фармацевтична регуляторика

Докладчики: Костянтин Бойко, Олексій Бежевець, Андрій Горбатенко, Ілля Костін, Наталія Лавренова, Анатолій Меньшиков, Дмитро Алешко, Лідія Санжаровська-Гурлач, , Наталія Модленко

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас відвідати щорічну підсумкову конференцію «Фармбізнес: Висновки 2014 - Очікування 2015» - щорічний правовий захід для представників фармацевтичної галузі, які ведуть свій бізнес в Україні.

Дата: 30 січня 2015 Тривалість: 09.00 до 18.00.

Традиційно найкращі фахівці нашої Компанії присвячують один робочий день, щоб в рамках Підсумкової конференції відповісти на юридичні запитання наших Клієнтів в самих різних областях - від податків до промоції.

КОНФЕРЕНЦІЯ - КВІНТЕСЕНЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ЗНАНЬ, ЩО НЕОБХІДНІ КОЖНОМУ МЕНЕДЖЕРУ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ КОМПАНІЙ.

ЗАРЕЗЕРВУЙТЕ ЦЮ ДАТУ І ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОГО ЗАХОДУ!


Місце проведення: RAMADA ENCORE KIEV (м Київ, Столичне шосе, 103).

Мова: російська / українська

В ПРОГРАМІ:

 • РЕГУЛЮВАННЯ ФАРМРИНКУ. Аспекти державного цінового регулювання обігу лікарських засобів. Державна політика у сфері реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів. Зміни у порядку експертизи реєстраційних матеріалів. Ліцензування імпорту АФІ: бути чи не бути. Нова редакція Закону України «Про лікарські засоби»: чому бути, того не минути.
 • НОВИЙ ПОРЯДОК ДЕКЛАРУВАННЯ ЦІН НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ. Практика застосування нового порядку. Реєстри цін в референтних країнах і в країні походження. Механізм декларування цін. Вибір способу визначення оптово-відпускної ціни. Особливості розрахунку середньоарифметичного значення і співвідношення з ціною ввезення. Основні помилки, на які необхідно звернути увагу і не допускати при проходженні процедури декларування. Рекомендації.
 • ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ: від запиту й акту до податкового повідомлення - рішення. Запити податкової та надання інформації; підстави для документальних перевірок та зустрічних звірок; оформлення результатів перевірок; винесення податкового повідомлення-рішення; процедури оскарження податкових повідомлень-рішень; судова практика з розгляду спорів щодо оскарження податкових повідомлень - рішень.
 • ПОДАТКИ: підсумки 2014 року і перспективи на 2015 рік, аналіз змін у механізмі стягування ПДВ і податку на прибуток, адміністрування податків по новому, СЕЗ «Крим», перспективне законодавство: проект Закону №5079 та Закону №5080. Вирішення податкових спорів: практика 2014 року.
 • ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ РИНОК УКРАЇНИ 2014. Структура, учасники, тенденції. Спеціальний огляд від компанії SMD.
 • РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ: гра за старими правилами і революційні зміни. Правила рекламування лікарських засобів і виробів медичного призначення в реаліях ринку 2014 року, практичні приклади. Новий погляд на рекламу в проекті Закону України «Про лікарські засоби».
 • КОНКУРЕНЦІЯ. ОСНОВНІ RED FLAGS в контрактах з дистриб'юторами та аптечними мережами: Сфери уваги і активності Антимонопольного комету України. Зони ризику в контрактах поставки лікарських засобів і договорах про надання маркетингових послуг. Актуальні підходи до мінімізації ризиків. Приклади розслідувань - 2014.
 • НОВІ АНТИКОРУПЦІЙНІ ПРАВИЛА. Що, кому, коли і як робити? Що змінилося? З якого моменту? Для кого? Що і кому дозволено або заборонено? Дарувати/отримувати, платити/ жертвувати, забезпечувати/ організовувати/ постачати. Конфлікт інтересів: нюанси у відносинах з чиновниками і лікарями. Нові вимоги до юридичних осіб: що нового і хто зобов'язаний дотримуватися. Декілька слів про відповідальність. Висновки: кому, коли і про що подбати, а кому не варто хвилюватися.
 • ВИМОГИ КОДЕКСУ EFPIA щодо розкриття фармацевтичними компаніями інформації про передачу цінностей на користь HCPs. Висновки. Підходи. Рішення.
 • ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ. Що змінилося за 2014 рік? Висновки для фармацевтичних компаній.
 • МЕДИЧНІ ВИРОБИ: Дискусійна панель. Зміни в ціновому регулюванні ринку медичних виробів. Оподаткування медичних виробів ПДВ. Проблемні пережитки введення ПДВ в 2014 році і подальша політика оподаткування медичних виробів в 2015 році. Потенційні зміни правил введення в обіг медичних виробів в 2015 році: ключові етапи, основні вимоги, перспектива введення національних стандартів. Огляд регуляторних ініціатив у сфері медичних виробів.
 • та багато іншого ...

Цього року ми очікуємо понад 100 учасників, що представляють фармацевтичну галузь, профільні засоби масової інформації, громадські організації, а також представників від регуляторів галузі.

Конференція проходить за підтримки Асоціації іноземних фармацевтичних виробників, Асоціації «Оператори ринку медичних виробів», компанії Cegedim, SMD, MBA SIC, УкрМедСерт, ХелсМедіа, журналів «Практика управління медичним закладом», «Містер Блістер», «Фармацевт Практик», «Сучасна фармація», «Фармацевтичний кур'єр», «Аптечний аудит», «Фармацевтична галузь», порталів PRAVOTODAY, МЕДФАРМКОННЕКТ, «Юридичної газети», газети «Юридична практика».

ФІНАНСОВІ УМОВИ:

Вартість участі - 2000 грн.

Для клієнтів ЮК «Правовий Альянс»та за квотами наших партнерів, а також третій та наступні учасники від однієї компанії - 20% знижка

РЕЄСТРАЦІЯ:
Для того щоб зареєструватися на конференцію, заповніть реєстраційну форму за посиланням: http://www.l-a.com.ua/rus/actual_events

Ми будемо раді бачити Вас і Ваших колег серед учасників заходу.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся в маркетинговий відділ ЮК «Правовий Альянс» за телефоном 380 (44) 425-40-50 або електронною поштою pr@l-a.com.ua.

НАШІ ПАРТНЕРИ


Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї