uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

3078

ХІІІ Щорічний аналітичний форум “ФАРМАПОГЛЯД-2018. І корабль пливе…”

Коли: 15-16 лютого

Де: Mercury Kiev Congress Centre, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на щорічний аналітичний форум «Фармапогляд» - провідний профільний захід для українського фармацевтичного бізнесу. Це єдиний високорівневий національний форум, присвячений розвитку фармацевтичного сектору в Україні. На форумі Ви зможете почути найбільш перевірену інформацію щодо ситуації на українському фармацевтичному ринку, взяти участь в стратегічних дискусіях, почути виступи ключових експертів регуляторних органів та провідних фармкомпаній.

Участь у форумі «Фармапогляд -2018» дає безпрецедентну можливість для ділового спілкування та ведення ефективного бізнесу.

ПРОГРАМА ТА РЕЄСТРАЦІЯ

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї