uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

20322

Healthcare Creative Forum для лідерів маркетингу у фармацевтиці

Що відрізняє одні комунікаційні кампанії від інших? А якщо ця галузь одна з найконкурентніших? Що стає стимулом до ефективності та надрезультатів?

6 листопада на Healthcare Creative Forum 2018 пориньте у сміливий креатив сучасних комунікацій healthcare – здобудьте знання для побудови майбутніх ефективних рекламних кампаній та отримуйте круті результати маркетингової діяльності.

Healthcare Creative Forum створений, щоб показати, як ефективно використовувати творчі підходи у рекламних кампаніях у фармацевтиці. Цього року – 5-річчя форуму, яке відзначиться під гаслом «Сміливість помітна», тому що крутої української healthcare реклами стає більше!

Серед головних тем заходу:

  • глобальні тренди в healthcare-маркетингу;
  • нові ідеї та інструменти для healthcare;
  • палкі дискусії в обговоренні кейсів фестивалю Lions Health 2018;
  • проривні healthcare проекти в Україні.

ПРОГРАМА І РЕЄСТРАЦІЯ

Програма заходу розроблена експертами в області healthcare маркетингу спеціально для топ-менеджерів, маркетинг-директорів, продакт-менеджерів фармацевтичних компаній, а також для всіх тих, хто прагне використовувати проривні комунікаційні ідеї для розвитку бізнесу.

До участі у форумі залучаються провідні експерти-професіонали у галузі фарми, креативу та правового супроводу. Партнер ЮК «Правовий Альянс» Олексій Бежевець бере участь у експертній дискусії разом з креативниками і маркетинг-директорами фармкомпаній.

Healthcare Creative Forum 2018 відбудеться 6 листопада у просторі mOre (вул. Велика Васильківська, 100).

Організатор – агентство-фахівець #1 у healthcare маркетингу Medinform Ukraine.

Долучайтесь до провідної події з healthcare комунікацій в Україні та зробіть кращу інвестицію задля підвищення ефективності вашого бренду!

Детальна інформація про захід: hcf.com.ua

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї