uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

6793

Благодійний семінар “Репутація адвоката в сучасному українському суспільстві”

Рада адвокатів Київської області запрошує взяти участь у благодійному семінарі з підвищення кваліфікації для адвокатів на тему “ Репутація адвоката в сучасному українському суспільстві ”. Адвокатам, що візьмуть участь у заході, будуть видані сертифікати про підвищення кваліфікації.

Дата проведення заходу: 10 лютого 2017 року. Тривалість: 10.00-14.00 Початок реєстрації: 9.30

Місце проведення: креативний простір Izone (вул. Набережно-Лугова 8) Мова заходу: українська

В програмі семінару:

  • Репутація як основний нематеріальний актив адвоката.
  • Як впливає на репутацію адвоката соціальна активність, участь в резонансних справах та політична діяльність.
  • Дії адвокатів, які принижують адвокатську спільноту при проведенні адвокатських дій.
  • Репутаційні ризики поєднання адвокатскої діяльності та інших видів юридичної практики.

Серед доповідачів:

  • Регіна Гусейнова, адвокат, медіатор, член Ради адвокатів Київської області.
  • Роман Титикало, адвокат, к.ю.н, керівник АБ "Титикало та партнери", депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та протидії корупції.
  • Ілля Костін, адвокат, голова Комітету захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області, партнер ЮК "Правовий Альянс", патентний повірений.
  • Ігор Головань, адвокат, керуючий партнер АО "Головань і партнери".

Фінансов умови: благодійний внесок - 350 грн*. Оплата за участь в семінарі буде відбуватись на місці (особи, які захочуть зробити більший внесок, матимуть можливість це зробити безпосередньо під час семінару).

Зібрані кошти будуть передані для потреб Благодійного фонду допомоги захисникам Вітчизни та їх сім'ям "КОЛО " для придбання тепловізіційного прицілу для бійців 12 окремого мотострілкового батальйону 72 механізованої бригади.

*Адвокати Київської області, які не мають фінансової можливості зробити внесок, зможуть прийняти участь у заході безкоштовно.

Захід відкритий для публіки, але за умови попередньої реєстрації.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї