uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

13314

Вебінар: Як керівнику КНП позбутися статусу "збиткове"

Цифрове видавництво MCFR та журнал "Управління закладом охорони здоров`я" запрошують на вебінар Як керівнику КНП позбутися статусу "збиткове".

ПРОГРАМА

1. Як модернізувати систему оплати праці

У багатьох регіонах України систематично бракує медичного персоналу. Створити такі умови праці, щоб у лікарню приходили нові кадри, а старі — розвивалися та залишалися, — завдання кожного керівника. І тут чи не на перше місце виходить питання оплати праці.

Зазвичай заробітну плату працівникам КНП обчислюють на основі постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 й наказу Мінсоцполітики та МОЗ від 05.10.2005 № 308/519.

Статус комунального підприємства диктує інші принципи оплати праці.

2. Де шукати інвестиційні проєкти і що робити, коли знайдете

Нині інвестиційні проєкти в царині медицини привабливіші для українських та іноземних інвесторів, ніж це було раніше. Кількість коштів, які держава виділяє на охорону здоров’я, зростає щороку, і ринок стає ліберальним.

Поле для інвестицій широке — від модернізації обладнання до побудови нових корпусів лікарень, новітніх медичних послуг тощо.

Спікери: Олексій Бежевець та Ілля Костін, партнери Юридичної фірми "Правовий Альянс".

Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат.

Реєстрацію учасників здійснює журнал "Управління закладом охорони здоров`я" за лінком.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї