ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

1479
За час дії карантинних обмежень через COVID-19 в українських судах стало легше подавати документи в електронній формі
1201
​Аналіз судової практики у фармацевтичній сфері 2019 року зробили юристи ЮК “Правовий Альянс”​ спеціально для ЛігаЗакон.Бізнес.
5028
Юристи ЮК "Правовий Альянс" розповіли читачам ЮРИСТ&ЗАКОН про важливість захисту ділової репутації у випадках поширення недостовірної або негативної інформації, яка несе репутаційні ризики та втрати для фізичних та юридичних осіб.
5896
Говорячи «Я – медіатор», у відповідь ми часто чуємо: «А хто це?», «Тобто ти медитуєш?», «Це ж інструмент, який допомагає грати на гітарі?!». І лише юридична спільнота одразу розуміє, що мова йде про альтернативний спосіб вирішення спорів без участі суду.
5972
Коментар Іллі Костіна, партнера юридичної компанії «Правовий Альянс» для журналу "Закон і Бізнес"
3608
Зважаючи на те, що влада Криму та РФ не визнає результати опублікованої Доповіді УВКПЛ, а отже, і зафіксовані у ній порушення, найближчим часом немає підстав очікувати змін щодо дотримання букви закону на півострові.
5322
2016 рік став рекордним за кількістю слідчих дій відносно адвокатів. Так, в Києві зареєстровано 98 обшуків у 75 адвокатів.
3475
22 мая с.г. парламент принял Закон «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно уплаты судебного сбора», проект которого подал Кабинет министров Украины
2613
Працівниками ДАІ було масово неправомірно складено протоколи про адміністративне правопорушення, передбачені статтею 122-2 КУпАП
4487
Постійно діючими третейськими судами, які функціонують в Україні, є Міжнародний комерційний арбітражний суд та Морська арбітражна комісія
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї