uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВОЙ АЛЬЯНС — юридическая компания, сопровождающая бизнес-интересы национальных, иностранных и международных компаний на территории Украины и ряда стран СНГ.

НАШИ КЛИЕНТЫ представляют индустрии фармацевтики, медицинских изделий, товаров народного потребления, медицины, косметики, парафармацевтики, химии, биотехнологии, сельского хозяйства и продуктов питания.

ВЕДУЩИЕ АССОЦИАЦИИ — AIPM Ukraine, APRaD и Комитет здравоохранения Европейской Бизнес Ассоциации избрали Правовой Альянс своим юридическим советником.

2208

Круглый стол: «Тенденции в сфере государственной регистрации лекарственных средств. Комментарии к законопроекту № 4484 об упрощении регистрации некоторых категорий препаратов»

Асоціація правників України запрошує вас взяти участь у Круглому столі Комітету з фармацевтичного права, для обговорення тенденцій в сфері державної реєстрації лікарських засобів, який відбудеться 8 червня о 17:00.

Питання до обговорення:

1. Закон про спрощену реєстрацію лікарських засобів, зареєстрованих в країнах з жорсткою регуляторною політикою

31 травня 2016 року Верховна Рада України прийняла в цілому проект Закону України «Про внесення змін до статті 9 Закону України «Про лікарські засоби» щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів» (р. № 4484).

Законом передбачається спрощена державна реєстрація препаратів, зареєстрованих компетентним органом США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, лікарських засобів, зареєстрованих компетентним органом ЄС по централізованій процедурі. Такі препарати повинні бути допущені для застосування на території зазначених країн або держав-членів ЄС.

2. Проект постанови КМУ «Про референтне ціноутворення на лікарські засоби»: щорічна традиція реформування

27.05.2016 р. МОЗ оприлюднило для громадського обговорення проект постанови, яким планується реформувати систему декларування оптово-відпускних цін на лікарські засоби. Документ було розроблено на виконання доручення Уряду. Так, в плані діяльності КМУ до 30.09.2016 р. заплановано ввести нові принципи ціноутворення, з метою зниження бюджетних витрат на тендерах до 30%.

Запропонована концепція передбачає різні підходи до формування оптово-відпускної ціни для оригінальних препаратів (за мінімальним значенням в референтних країнах) і для генеричних лікарських засобів (орієнтування на ціну референтного оригінального або генеричного препарату).

В ході круглого столу учасники обговорять доцільність спрощення препаратів, необхідність встановлення додаткових критеріїв і питання контролю якості таких лікарських засобів, а також слабкі сторони розробленої системи ціноутворення.

Серед доповідачів:

Ілля Костін, партнер ЮК «Правовий Альянс», адвокат, патентний повірений

Наталя Модленко, юрист ЮК «Правовий Альянс»

Попередня реєстрація для участі в заході обов’язкова!

Організатори зберігають за собою право зупинити реєстрацію у разі досягнення максимально можливої кількості учасників.

Місце проведення: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 56-а, готель CITYHOTEL.

Вартість участі:

  • для членів АПУ - безкоштовно;
  • для інших учасників - 100 грн.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтеся будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: 0(44) 492-88-48 або пишіть на адресу:komitet@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Доценко.

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней