ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

1823
Передбачений законом про гармонізацію законодавства України з правом ЄС у сфері порівняльної реклами (законопроект №0953) дозвіл відкрито порівнювати в рекламній продукції свій товар з продукцією конкурента може створити проблему для споживачів на фармацевтичному ринку України, вважає партнер юридичної компанії "Правовий Альянс" Андрій Горбатенко.
2567
Наталія Співак, разом з іншими учасниками фармринку, коментує особливості введення спеціального маркування, зокрема системи 2Д-кодування, для упаковок лікарських засобів. Більше в статті від інформагентства "Інтерфакс-Україна".
2882
22 червня 2019 р. під час семінару «Мовний закон: зміни у діяльності компаній» юристи ЮК «Правовий Альянс» розповідали про основні положення мовного закону і їх подальший вплив на бізнес-процеси фармацевтичних компаній. Про це також у огляді «Щотижневика АПТЕКА» № 25 (1196) від 1 липня 2019 р.
8890
Особливості маркування та введення в обіг дієтичних добавок в Україні — тема вебінару, проведеного 22 серпня 2018 р. юристами юридичної компанії «Правовий Альянс».
4771
Павлоградський наказ встановлює, що термін дії (не термін виконання) пунктів 6 та 7 закінчується 20 листопада 2017 року, тобто до моменту написання даного коментаря зазначені пункти вже втратили свою силу.
8573
Всі обмеження щодо реклами дієтичних добавок покликані в першу чергу відмежувати лікарські засоби від дієтичних добавок.
3547
У боротьбі за частку ринку будь-яка компанія намагається зробити споживачеві унікальну пропозицію, від якої важко відмовитися. Але фактор диференціаціїу кожної з них свій.
6990
Реклама носить не тільки суто інформативний характер, але й активно застосовується у якості одного з найпоширеніших та найефективніших методів ведення конкурентної боротьби.
3153
Є низка макетів іноземних юридичних фірм, які були розроблені відомими рекламістами, та дійсно варті уваги
2185
«Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони реклами лікарських засобів»
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї