uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Роковина вбивства Шеремета: чому розгорівся скандал навколо основного доказу в суді й коли буде допитаний британський експерт

Цензор.НЕТ, 20.07.2021

Справу про загибель журналіста Павла Шеремета називали в числі причин, які могли призвести до відставки колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У травні цього року прозвучала перша публічна претензія до глави МВС, коли під час пресконференції президент заговорив про обґрунтованість взяття під варту підозрюваних — Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та Яни Дугар: "Я знаю детально, що відбувається. І мені не все одно".

Тоді ж він підкреслив, що якщо їх судили незаконно, то він буде серйозно говорити з міністром про те, чи може він залишитися на посту в такій ситуації. Але оскільки Аваков пішов до вироку суду, питання про справу Шеремета відразу посипалися на нового керівника МВС. Він відповів лаконічно, запропонувавши все-таки почекати рішення суду, а потім робити якісь висновки.

Нагадаємо, Павло Шеремет загинув в центрі Києва вранці 20 липня 2016 року в результаті вибуху автомобіля. 12 грудня 2019 року в Нацполіції заявили, що в причетності до вбивства журналіста підозрюють трьох осіб: ветерана АТО музиканта Андрія Антоненко, дитячого кардіохірурга Юлію Кузьменко і військову медсестру Яну Дугар. Правоохоронці стверджують, що метою вбивства Шеремета була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні.

Далі читати оригінал інтерв'ю російською мовою.

1467

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї