uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

579
Коли будуть укладені перші договори керованого доступу?
Ще 2 роки тому багатьом фахівцям в Україні взагалі було незрозуміло, що таке договори керованого доступу (Managed Entry Agreements) та яким чином здійснюються закупівлі за договорами керованого доступу
231
Правовий статус майна, вилученого в ході обшуку
ЮРИСТ&ЗАКОН, 25.11.2021 р.: Юристи Правового Альянсу розповідають про статус та долю вилученого майна
399
Ми прокладаємо шлях для своїх колег
Захист прав інтелектуальної власності в Україні — справа більш ніж непроста. Ще складніше, коли кейси містять іноземний елемент. Та незважаючи на всі перешкоди, команда Legal Alliance доводить, що можливо все. Аби лише судочинство залишалось об’єктивним.
376
Як діяти роботодавцю, якщо співробітник не хоче вакцинуватися — позиція юристів
8 листопада ЮФ «Правовий Альянс» проводила вебінар на тему «ВАКЦИНАЦІЯ. НОВІ РЕАЛІЇ РОБОТОДАВЦЯ, або Що робити, якщо співробітник не хоче вакцинуватися». Під час заходу обговорювалися можливі способи взаємодії роботодавців з працівниками, які не бажають вакцинуватися, та їх законодавче регулювання
575

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї