uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

ЗАХИСТ ПРИ ОБШУКУ

Детективами ДБР проведено затримання та подальший обшук адвоката. Під час обшуку був вилучений мобільний телефон, що містить адвокатську таємницю.

За наслідками розгляду клопотання про накладення арешту Печерським судом слідчому відмовлено в такому.

Відповідно до вимог законодавства, якщо відмовлено в арешті, то таке майно має бути негайно повернуто власнику. Оскільки детективи ДБР зволікали із таким поверненням, адвокатом Тарасом Безпалим була подана скарга до суду.

Слідчий суддя Печерського райсуду задовольнив зазначену скаргу в повному обсязі та зобов'язав слідчого повернути майно.


З питань комплексного захисту під час та після обшуку звертайтеся безпосередньо до Тараса Безпалого: bezpalyy@l-a.com.ua або за тел. +38 (044) 425 4050.

1029

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї