ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Захищено представництво міжнародної фармацевтичної компанії від необґрунтованих звинувачень ДФС

Нещодавно Юридичною компанією “Правовий Альянс” було захищено представництво міжнародної фармацевтичної компанії в Україні від необґрунтованих звинувачень Державної фіскальної служби у неподанні податкових декларацій до зазначеного контролюючого органу.

Так, податківці вважали, що ними було виявлено порушення з приводу того, що некомерційне представництво, незважаючи на свій статус, здійснювало комерційну діяльність, в результаті чого мало продемонструвати відповідні прибутки у своїй звітності.

Вчасний вступ у справу команди юристів Правового Альянсу та ретельна підготовка заперечень на рішення податківців дозволили скасувати результати такої перевірки на етапі досудового оскарження діяльності Державної фіскальної служби, уникнути небажаних додаткових судових витрат та накладення санкцій на клієнта.

Захист інтересів клієнта здійснювали радник Віталій Савчук за участю молодшого юриста Ярослава Фур’яки.

2243

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї