uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

З клієнта Правового Альянсу знято арешти майна вартістю близько 4 млн. євро

За клопотанням адвокатів Правового Альянсу ухвалою Печерського районного суду м. Києва були зняті арешти з майна клієнта загальною вартістю близько 4 млн. євро, а також розблоковані рахунки підприємства.

Справу веде Генеральна прокуратура України за фактом використання підроблених документів, фіктивного підприємництва та легалізації грошей, отриманих злочинним шляхом. Цікавим є той факт, що дане кримінальне провадження було зареєстровано ще в кінці 2016 року, фактично до моменту створення підприємства клієнта, на що звернув увагу і суд.

На думку адвокатів, дане кримінальне провадження, а також бажання максимально заблокувати роботу підприємства є лише черговим тиском на бізнес з боку ГПУ і не спрямоване на розкриття будь-яких злочинів.

4059

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї