uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Верховний Суд дослухався до позиції Правового Альянсу

Постановою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду було прийнято рішення у спорі щодо витребування з чужого незаконного володіння простих іменних акцій, які було відчужено без згоди та відома клієнта Правового Альянсу.


Адвокати Правового Альянсу змогли довести у Верховному Суді, що суди першої та апеляційної інстанцій під час розгляду справи не здійснили всебічного, повного і об'єктивного розгляду всіх обставин справи та наявних доказів, зокрема суди оминули вимоги процесуального закону щодо стандарту доказування "вірогідності доказів" у господарському процесі, і, натомість, помилково виходили з положень попередньої редакції процесуального законодавства щодо достатності доказів.

Наразі справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції, який має розглянути спір з урахуванням вказівок Верховного Суду.

Над касаційним оскарженням працювала команда у складі радника Правового Альянсу Віталія Савчука та адвоката Анастасії Грачової.

“Вірогідність доказів – це концепція, яку в законі запровадили відносно нещодавно. Вона означає, що суд повинен оцінювати докази кожної сторони у їх сукупності, так би мовити, порівняти їх, і вже з цієї точки зору вирішувати, чиї доводи переважають. Я задоволений, що ця концепція не залишилась лише на папері, адже вона дійсно сприяє змагальності сторін у процесі”, – поділився Віталій Савчук.

794

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї