uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Юристи Правового Альянсу отримали позитивне рішення у нестандартному спорі щодо внесення змін до патенту на винахід

Правовий Альянс протягом тривалого часу захищав інтереси фармацевтичної компанії у спорі щодо зобов’язання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України внести зміни до формули винаходу, оскільки кількість однієї з допоміжних речовин було вказано у розмірі 1,0 мас % замість 0,73 мас %. Юристи Правового Альянсу, представляючи інтереси клієнта наголошували на безпідставності відмови, а також на тому, що помилка є технічною та очевидною і не розширює обсяг правової охорони за патентом.

Для доведення вказаних обставин юристами було використано підхід Британських судів, де вказано, що будь-які числові позначення повинні тлумачитись виходячи із загального контексту, в якому їх використано. Наприклад, цифра "1" може розглядатись як «одне» (не більше і не менше), в той же час, як спеціалісти у відповідній галузі технологій можуть розглядати «одиницю» як діапазон значень, що виходять за межі цілого числа.

Судовий експерт також провів дослідження, яким підтвердилось, що заявник за патентом не мав на меті обмежити нижній поріг значення кількісного вмісту речовини у формулі винаходу саме значенням 1,0 мас %.

Таким чином, застосувавши неординарний підхід до доказування та формулювання питання для експертного дослідження, Правовий Альянс отримав перемогу у даному спорі у суді.

Інтереси клієнта відстоювали радник компанії, адвокат Віталій Савчук, а також юрист і адвокат Наталія Абрамович.

4399

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї