uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Юридичний супровід проєкту з ефективного управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації

Партнер Правового Альянсу Олексій Бежевець бере участь в Проєкті "Ефективне управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації" у складі експертної групи та є експертом з юридичного супроводу інвестиційних проєктів та державно-приватного партнерства.

Проєкт консолідуватиме співпрацю національних і міжнародних експертів та стейкхолдерів з метою допомоги українським громадам у формуванні спроможних мереж медичних закладів. Проєкт реалізує консорціум експертних груп Форум Трансформації Охорони Здоров’я за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та GIZ Ukraine протягом 2021-22 рр.

Разом з іншими експертами Олексій долучиться до реалізації основної мети Проєкту – підвищення ефективності системи надання медичної допомоги на рівні громади з орієнтацією на потреби населення за рахунок кращого управління мережею закладів охорони здоров’я та моніторингу їх діяльності, що забезпечить переваги для всього кола зацікавлених сторін:

  • членів громади (мешканців);
  • постачальників медичних послуг;
  • органів місцевого самоврядування; та
  • громади в цілому.

18 листопада відбулась стартова прес-конференція Проєкту на платформі Українського кризового медіа-центру. А вже з 23 листопада розпочинається серія інтеграційних онлайнових конференцій, на яких буде докладно роз’яснено про проєкт, мету, кінцевий результат та можливості для участі. Заходи проводяться для різних регіональних хабів областей України.

У рамках Проєкту керівники та спеціалісти медичних закладів всіх рівнів надання медичної допомоги та інші представники органів місцевого самоврядування, зокрема, можуть отримати фахову допомогу в:

  • оцінці потреби у медичних послугах;
  • оцінці фінансових ризиків;
  • здійсненні аналізу витрат;
  • визначенні інвестиційних потреб.


Сторінка Проєкту

Загальний опис Проєкту

Прес-конференція, 18 листопада (запис)

Програма інтеграційних конференцій (23 листопада – 1 грудня)З питань юридичного супроводу реалізації інвестиційних проектів та державно-приватного партнерства, будь ласка, звертайтесь до партнера Правового Альянсу Олексія Бежевця, bezhevets@l-a.com.ua.

Більше про практику: Інвестиції / ДПП.


5374

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї