uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Скасовано арешти з рахунків та корпоративних прав клієнта

Адвокатами Правового Альянсу в складі асоційованого партнера Тараса Безпалого та адвоката Марини Мкртичевої представлено інтереси конструкторського бюро робототехніки в суді під час скасування арешту майна.

Прокуратурою міста Києва розслідується справа за фактом розтрати грошових коштів в сумі близько 23 млн грн. Одному з колишніх бенефіціарів бюро робототехніки було повідомлено про підозру. За зверненням прокуратури було накладено арешт на майно клієнта з метою застосування конфіскації майна як виду покарання в майбутньому.

Під час розгляду клопотання про зняття арешту адвокатами було доведено необґрунтованість накладеного арешту, відсутність взаємозв'язку між клієнтом та кінцевим бенефіціарним власником, а також неприпустимість покладення відповідальності на юридичну особу за зобов’язаннями колишнього бенефіціара.

За наслідками розгляду клопотання адвокатів арешт з рахунків компанії та корпоративних прав був повністю скасований, ухвала оскарженню не підлягає.


З питань супроводу господарської діяльності компаній та комплексного захисту у кримінальному процесі звертайтеся до Тараса Безпалого: bezpalyy@l-a.com.ua або за тел. +38 (044) 425 4050.

3839

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї