uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Ефективне управління мережею медичних закладів – поточні етапи реалізації проєкту

З листопада 2021 року розпочався проєкт "Ефективне управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації". Метою проєкту є підвищення ефективності системи надання медичної допомоги на рівні громади з орієнтацією на потреби населення за рахунок кращого управління та моніторингу мережі закладів охорони здоров’я, яка забезпечить переваги для всього кола зацікавлених сторін: членів громади, постачальників медичних послуг та місцевої громади в цілому. Реалізує проєкт консорціум експертних груп Форум Трансформації Охорони Здоров’я за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.


Правовий Альянс здійснює юридичний супровід проєкту, а партнер Правового Альянсу Олексій Бежевець бере участь як експерт з питань інвестиційних проєктів та ДПП. Як спікер Олексій Бежевець долучився до стартової та 4-х регіональних інтеграційних конференцій, на яких виступив з доповіддю щодо інвестиційних інструментів для модернізації лікарень. Участь інтеграційних конференціях взяли близько 400 представників закладів охорони здоров’я з усіх областей України, більшість учасників – власники та керівники.

Наразі у рамках проєкту триває серія відкритих тематичних семінарів з низки актуальних питань (7-21.12.2022 р.):

  • Міжнародний досвід реформи децентралізації та управління мережами закладів охорони здоров’я (міжнародний огляд та досвід країн);
  • Міжмуніципальна співпраця для задоволення потреб населення в охороні здоров'я та фінансова підтримка медичної мережі;
  • Роль органів місцевого самоврядування в охороні здоров’я (задоволення потреб жителів громад в охороні здоров’я);
  • Трансформація мережі лікарень та управління охороною здоров'я на регіональному рівні (загальний огляд практичних випадків-кейсів);
  • Фінансово-економічні аспекти реформи системи охорони здоров'я та забезпечення фінансової підтримки громадами (загальний огляд практичних випадків-кейсів).

Долучитися до відкритих семінарів можна за посиланням. Запрошуємо до участі представників закладів охорони здоров'я, територіальних громад, усіх зацікавлених осіб.

Також розпочато конкурсний відбір територіальних громад на участь у проєкті.


Матеріали проєкту:

4810

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї