uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовим Альянсом вдало завершено процедуру звільнення працівників американської фармацевтичної компанії в Україні

В серпні цього року Правовим Альянсом було здійснено супровід процедури звільнення двох недобросовісно працюючих працівників американської інноваційної фармацевтичної компанії в Україні.

Головними завданнями, які стояли перед командою Правового Альянсу, були мінімізація впливу трудового конфлікту на інших працівників компанії та недопущення переростання внутрішнього конфлікту в судовий процес.

Незважаючи на доволі застаріле трудове законодавство, яке не відповідає вимогам сучасних трудових відносин між роботодавцем та працівником, юристам Правового Альянсу, завдяки правильній підготовці документів з урахуванням актуальних тенденцій судової практики в сфері трудового права і якісно проведених переговорів, вдалось уникнути підвищення рівня трудового конфлікту в компанії клієнта та переконати вже колишніх працівників у доцільності припинення трудових відносин за згодою сторін задля недопущення настання більш негативних наслідків звільнення для останніх.

В супроводжені процедури звільнення працівників клієнта приймали участь партнер ЮК “Правовий Альянс” Ілля Костін та молодший юрист Ярослав Фур’яка.

Зв'язатись із авторами: Ілля Костін, партнер ЮК “Правовий Альянс”, kostin@l-a.com.ua; Ярослав Фур’яка, молодший юрист ЮК “Правовий Альянс”, furiaka@l-a.com.ua

3865

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї