uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

​Правовий Альянс виграв дві справи про стягнення штрафних санкцій за непоставлений товар

У жовтні-листопаді п.р. команда Юридичної компанії «Правовий Альянс» успішно здійснила представництво інтересів дистриб'ютора медичних виробів для гемодіалізу в трьох судових справах про стягнення штрафних санкцій за непоставлений товар.

Спір виник в результаті відхилення виробником-нерезидентом усіх заявок Клієнта на поставку медичних виробів і повного припинення їх поставок на територію України. Це послужило причиною неможливості виконати свої зобов'язання з постачання з боку Клієнта, що спричинило нарахування штрафних санкцій та ініціювання його контрагентом в Україні судових розглядів.

У жовтні ц.р. Господарський суд м. Києва вже прийняв рішення в одній із справ про відхилення вимог позивача.

Однак в листопаді ще тривав розгляд двох аналогічних судових справ.

22 листопада Господарський суд м. Києва прийняв рішення про відмову в задоволенні позовних вимог про стягнення штрафних санкцій у другій справі.

Третя справа розглядалася судом апеляційної інстанції, і 30 листопада Київський апеляційний господарський суд виніс рішення, яким також відмовив у задоволенні позовних вимог.

Супервайзером проекту виступила Наталія Лавренова, адвокат, радник Юридичної компанії «Правовий Альянс».

7870

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї