uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс відстояв телевізійну рекламу лікарського засобу в АМКУ

Юридична компанія «Правовий Альянс» успішно довела відсутність ознак інформації, що вводить в оману, у рекламі лікарського засобу, яка транслюється на більш ніж на 20 телеканалах в Україні в поточному і минулому році.

В рамках дослідження органом АМКУ реклами лікарського засобу, яка транслюється в Україні на замовлення іноземної фармацевтичної компанії, Юридичною компанією «Правовий Альянс» були підготовлені та надані всі необхідні обґрунтування відсутності в такій рекламі ознак порушення законодавства України про захист від недобросовісної конкуренції (зокрема відсутності ознак поширення інформації, що вводить в оману).

Запорукою впевненої позиції в зазначеному процесі став попередній аналіз реклами, проведений Юридичною компанією «Правовий Альянс» ще до моменту початку її трансляції на телевізійних каналах. За результатами проведення відповідного попереднього аналізу Правовим Альянсом були виявлені і усунені всі ризики можливих порушень законодавства України в сфері реклами і захисту від недобросовісної конкуренції.

5613

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї