uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс відстояв права клієнта у справі про стягнення заборгованості за договором з державного бюджету

21 жовтня п.р. Київський апеляційний господарський суд підтвердив правову позиціююристів Юридичної компанії «Правовий Альянс» у справі про стягнення заборгованості за договором про виконання робіт капітального ремонту 82об'єктів соціальної сфери в АР Крим.

Ключовим питанням справи став пункт договору, що передбачає відкладальну умову з оплати виконаних робіт, а також питання щодо настання зобов'язання по оплаті і відповідальності за невиконання зобов'язань.

У квітня 2015 року Господарський суд м.Києва, дослідивши безліч томів з документами, що підтверджують виконання робіт капітального ремонту, ухвалив рішення про стягнення з державного бюджету заборгованості у розмірі понад півтора мільйона гривень.

Суд апеляційної інстанції також дав правову оцінку доказам у справі і залишив рішення суду першої інстанції в силі.
Представництво інтересів Клієнта здійснювали провідні фахівці судової практики - радник Наталія Лавренова і юрист Костянтин Бойко.

5005

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї