uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс відстояв права клієнта на торговельну марку “IBUPROM MAX” та успішно вирішив спір через укладення мирової угоди

Ілля Костін, партнер Правового Альянсу, та адвокат Анастасія Грачова представили клієнта у судовій справі про часткове визнання недійсними наказів МОЗ України про реєстрацію лікарських засобів, назва яких схожа з торговельною маркою “IBUPROM MAX”, що належить американській фармацевтичній компанії US Pharmacia International, Inc. Завдяки правильно побудованій стратегії захисту, адвокати досягли успішного і швидкого вирішення справи через укладення мирової угоди.

Відповідачі у справі, дві вітчизняні фармацевтичні компанії, визнали порушення ними прав інтелектуальної власності клієнта Правового Альянсу та достроково, до затвердження ухвалою суду мирової угоди, усунули порушення: змінили назви лікарських засобів та припинили випуск продукції під спірними найменуваннями, що було умовою укладення мирової угоди.

Раніше ЮФ “Правовий Альянс” успішно представила інтереси німецької фармацевтичної компанії Berlin-Chemie (Menarini Group) у аналогічному спорі щодо торговельної марки "Еспумізан". Досвід у цій відомій на ринку справі певною мірою посприяв укладенню мирової угоди у спорі щодо захисту прав на торговельну марку “IBUPROM MAX”.

Мирова угода, на відміну від судового розгляду справи, є швидким і менш затратним способом вирішенням спору, та має переваги для обох сторін процесу.

4941

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї