uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс успішно завершив справу про недобросовісну конкуренцію відносно дієтичних добавок

В жовтні п. р. Юридична компанія «Правовий Альянс» виступила юридичним радником однієї з провідних фармацевтичних компаній у справі щодо порушення законодавства у сфері захисту від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Фармацевтична компанія розміщувала в своєму інформаційному матеріалі та на веб-сайті інформацію стосовно властивостей дієтичних добавок та їх можливого впливу на організм людини.

Проаналізувавши зміст відповідного матеріалу та інформації, поширеної на веб-сайті, одне з територіальних відділень Антимонопольного комітету України виявило окремі ознаки, що могли б вказувати на наведення неповної інформації про властивості дієтичних добавок.

Відповідно, в рамках юридичного супроводу справи юристи Правового Альянсу детально проаналізували всі складові інформації, що розповсюджувалась фармацевтичною компанією, на відповідність вимогам чинного конкурентного законодавства. Крім того, Правовий Альянс проаналізував можливий вплив розповсюдження фармацевтичною компанією зазначених відомостей на конкуренцію на ринку.

Водночас, за результатами проведеного дослідження командою юристів Правового Альянсу був сформований комплекс обов’язкових для виконання дій, який був успішно втілений Клієнтом. Так, за рекомендацією юристів фармацевтичною компанією було:

  • припинено інформування про дієтичні добавки у вигляді, що став об’єктом розгляду органом Антимонопольного комітету України;
  • втілено проект внутрішньої політики щодо розробки та затвердження рекламних матеріалів;
  • ініційовано проведення семінарів для співробітників клієнтської компанії щодо порядку створення та розповсюдження рекламних матеріалів;
  • подані всі необхідні пояснення у справі та здійснено повну співпрацю з органом Антимонопольного комітету України.

Орган Антимонопольного комітету України дав оцінку діям фармацевтичної компанії з розповсюдження рекламних матеріалів дієтичних добавок, взявши до уваги всі вжиті нею заходи, описані вище, а також пояснення, надані по справі.

В результаті, штраф, накладений на фармацевтичну компанію, був визначений у розмірі, який у декілька разів нижче максимально можливого штрафу, передбаченого за подібне порушення.

Інтереси Клієнта представляли партнер ЮК «Правовий Альянс» Ілля Костін, асоційований партнер Андрій Горбатенко та старший юрист Лідія Санжаровська-Гурлач.

8679

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї