uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс успішно завершив справу про недобросовісну конкуренцію при розповсюдженні реклами «Панкреазим»

Юридична компанія «Правовий Альянс» представила інтереси Асоціації представників іноземних фармацевтичних виробників (AIPM Україна) у справі про недобросовісну конкуренцію з боку ТОВ «Універсальне агентство «ПРО-ФАРМА» при розповсюдженні телевізійної реклами лікарського засобу «Панкреазим».

Розгляд зазначеної справи, розпочатої Київським міським територіальним відділенням Антимонопольного комітету України за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, а саме поширення інформації, що вводить в оману, при рекламуванні лікарського засобу «Панкреазим», тривало майже рік.

Як було встановлено під час розгляду справи та підтверджено доказовою базою, протягом довгого періоду на телевізійних каналах України транслювалася реклама лікарського засобу Панкреазим з твердженнями: «Всього за 15 хвилин Панкреазим зніме важкість», «Панкреазим. Від важкості до легкості за 15 хвилин», які не відповідають дійсності, вводили в оману споживачів та надавали порушнику можливість недобросовісно отримувати значні переваги у конкуренції.

За вчинення відповідних недобросовісних дій у конкуренції Тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України на порушника - ТОВ «Універсальне агентство «ПРО-ФАРМА» накладено штраф у розмірі 700 тис. грн.

За історію існування Антимонопольного комітету України даний штраф є третім за своїм розміром за вчинення недобросовісної конкуренції на фармацевтичному ринку.

19514

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї