ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс успішно відстояв інтереси фармацевтичної компанії у спорі щодо захисту прав інтелектуальної власності на винахід – лікарський засіб

Протягом трьох років юристи Правового Альянсу захищали інтереси клієнта у спорі за первісним позовом клієнта про визнання порушення прав інтелектуальної власності на винахід, визнання частково недійсним наказу Міністерства охорони здоров’я України про реєстрацію лікарського засобу опонента та за зустрічним позовом про визнання патенту України на винахід недійсним.

В результаті правильно розробленої тактики захисту та доказування у даному спорі, після проведення низки експертиз на замовлення клієнта, було спростовано доводи опонента щодо невідповідності патенту одразу двом умовам патентоздатності (винахідницький рівень та новизна), а також доведено, що у лікарському засобі опонента використано кожну ознаку незалежного пункту формули винаходу або ознаку еквіваленту їй.

Варто зазначити, що у лікарському засобі опонента в одній з ознак було використано меншу кількість речовини, ніж передбачалось формулою винаходу. Саме на це спирався опонент, заперечуючи використання винаходу. Проте, юристами Правового Альянсу було доведено еквівалентність таких ознак шляхом отримання окремого висновку експерта, де було досліджено питання еквівалентності вказаних ознак.

Обраний вектор призвів до прийняття судом рішення про задоволення у повному обсязі вимог за первісним позовом, та про відмову у задоволенні зустрічних вимог.

Інтереси клієнта відстоювали радник компанії, адвокат Віталій Савчук, а також юрист і адвокат Наталія Абрамович.
2051

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї