uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс повторно відстояв права клієнта у спорі про винахід

Північний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду міста Києва за результатами нового розгляду справи щодо захисту прав інтелектуальної власності на винахід – лікарський засіб.


Справа розглядалась апеляційною інстанцією після повторного розгляду у першій інстанції вже вдруге. Загалом розгляд справи триває з 2016 року та супроводжувався зустрічним позовом і серією експертиз, які надавались опонентами навіть на стадії апеляційного провадження на другому колі розгляду.

Суть первісного спору полягала у вимозі клієнта визнати порушення прав інтелектуальної власності на винахід та скасувати реєстрацію лікарського засобу опонента. Вимоги зустрічного позову полягали у визнанні патенту України на винахід недійсним.

Судом першої інстанції було підтверджено факт порушення прав інтелектуальної власності клієнта Правового Альянсу на винахід – лікарський засіб, що полягало у використанні в лікарському засобі опонента кожної ознаки, в тому числі, однієї еквівалентної ознаки, незалежного пункту формули винаходу за патентом клієнта Правового Альянсу. У свою чергу зустрічні позовні вимоги визнано безпідставними.

Над проектом працювала команда у складі радника Віталія Савчука, адвоката Анастасії Грачової та молодшого юриста Софії Годованої.

"Це одна з тих справ, за якою стежить і юрбіз, і фармринок. Вперше в Україні вирішується спір, де питання порушення прав вивчається через призму еквівалентної ознаки. – коментує Віталій. – Наразі вже чотири склади суду в різних інстанціях підтвердили нашу позицію по кожному позову."

5171

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї