uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс повторно відстояв інтереси клієнта у спорі щодо захисту прав інтелектуальної власності на винахід

Господарський суд міста Києва за результатами нового розгляду справи у суді першої інстанції підтвердив позицію Правового Альянсу у спорі щодо захисту прав інтелектуальної власності на винахід – лікарський засіб.


У спорі за первісним позовом клієнта про визнання порушення прав інтелектуальної власності на винахід, визнання частково недійсним наказу Міністерства охорони здоров’я України про реєстрацію лікарського засобу опонента та за зустрічним позовом про визнання патенту України на винахід недійсним, Суд підтвердив факт порушення прав інтелектуальної власності клієнта Правового Альянсу на винахід - лікарський засіб та визнав безпідставними зустрічні позовні вимоги.

Справа триває з 2016 року, 06 березня 2020 року Правовий Альянс вже домігся винесення Господарським судом міста Києва рішення на користь клієнта, яке було залишено без змін постановою Північного апеляційного господарського суду від 26 травня 2020 року. Однак 21 липня 2020 року Верховним Судом справу було передано на новий розгляд до Господарського суду міста Києва.

Під час нового розгляду, на додачу до вже наявних у матеріалах експертних висновків, кожна з сторін надала нові висновки експертів на підтвердження своєї правової позиції, що ще більш ускладнило судовий процес.

Однак правильно розроблена тактика захисту та ретельний аналіз і спростування юристами висновків експертів опонента дозволили спростувати аргументи щодо невідповідності патенту умовам патентоздатності, а також довести, що у лікарському засобі опонента використано кожну ознаку незалежного пункту формули винаходу, а також ознаку еквівалентну їй.

Над захистом інтересів клієнта працювала команда у складі радника компанії, адвоката Віталія Савчука, та адвоката Анастасії Грачової.

5233

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї