ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Північний апеляційний господарський суд підтримав позицію Правового Альянсу у спорі щодо захисту прав інтелектуальної власності на винахід

26 травня 2020 року Північний апеляційний господарський суд підтвердив позицію Правового Альянсу та залишив без змін рішення суду першої інстанції у спорі щодо захисту прав інтелектуальної власності на винахід – лікарський засіб.

Таким чином, рішення, у спорі за первісним позовом клієнта про визнання порушення прав інтелектуальної власності на винахід, визнання частково недійсним наказу Міністерства охорони здоров’я України про реєстрацію лікарського засобу опонента та за зустрічним позовом про визнання патенту України на винахід недійсним, набуло законної сили.

Саме правильно розроблена тактика захисту та доказування у даному спорі як на етапі звернення до суду, так і протягом судового розгляду справи та її апеляційного перегляду, створила міцне підґрунтя для спростування доводів опонента щодо невідповідності патенту двом умовам патентоздатності, а також доведення, що у лікарському засобі опонента використано кожну ознаку незалежного пункту формули винаходу, в тому числі, одну еквівалентну ознаку.

Інтереси клієнта відстоювали радник компанії, адвокат Віталій Савчук, а також юрист і адвокат Наталія Абрамович.

“Ми перемогли у достатньо виснажливому процесі для обох сторін – коментує Віталій. – Справа тривала з 2016 року та супроводжувалась і зустрічним позовом, і серією цікавих експертиз. В результаті ми довели порушення прав клієнта, одночасно підтвердивши чинність його патента.”

3421

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї