ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Нове міжнародне досягнення Правового Альянсу

Юристи Правового Альянсу виграли судовий спір в Республіці Узбекистан про визнання торгової марки недійсною.

У судах 1-ї та 2-ї інстанції у задоволенні позову було відмовлено за формальними ознаками. Проте команді адвокатів вдалося довести перед Верховним Судом, що все ж таки спір підлягає розгляду. Після передання спору на повторний розгляд до суду першої інстанції права клієнта вдалося захистити, а знак для товарів і послуг опонента – визнати недійсним. Разом з місцевими партнерами проект супроводжував радник Правового Альянсу Віталій Савчук.

«Цей кейс цікавий не самим лише рішенням, а ще й тим, що під час його перебігу ми здобули досвід у практично кожній категорії процесуального законодавства Узбекистану, – коментує Віталій. – Дійшовши до Верховного Суду та повернувшись до першої інстанції, змогли не лише довести в суді правоту, але й домогтися виконання рішення».

2879

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї