uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Маркетинговий договір з аптеками, розроблений Правовим Альянсом, витримав експертизу АМКУ

Юридична компанія «Правовий Альянс» представила інтереси ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» в Антимонопольному комітеті України з питання отримання висновків у формі рекомендаційних роз'яснень щодо відповідності маркетингового договору з аптеками і аптечними мережами вимогам конкурентного законодавства України.

В результаті розгляду наданих матеріалів Антимонопольний комітет України дійшов висновків, що маркетинговий договір не містить ознак зловживання ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» монопольним (домінуючим) становищем на ринку і ознак антиконкурентних узгоджених дій.

В рамках проекту фахівцями Юридичної компанії «Правовий Альянс» був розроблений проект маркетингового договору і всіх необхідних додатків до нього, які повністю відобразили цілі Клієнта, а також враховують ризики в сфері конкуренції.

Крім того, командою проекту була проведена велика робота, спрямована на підготовку матеріалів з метою обґрунтування відсутності порушень конкурентного законодавства у зв'язку з укладенням розробленого проекту маркетингового договору з аптеками і аптечними мережами. Зокрема, були досліджені ринки лікарських засобів, на які укладання маркетингового договору може вплинути, проведено соціологічне і маркетингове дослідження, вивчено досвід роботи групи компаній ГлаксоСмітКляйн за подібними договорами в інших країнах світу, розроблені внутрішні стандарти і правила роботи Клієнта з аптеками і аптечними мережами в сфері маркетингу.

Асоційований партнер Андрій Горбатенко прокоментував успіх проекту: «Ми вдячні ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» за проявлену рішучість і довіру. Наша окрема подяка членам проектної команди з боку клієнта за виконану спільну роботу. Також хочемо зазначити глибину експертизи і належну увагу, приділену цьому питанню фахівцями Антимонопольного комітету України. Завдяки спільним зусиллям нам вдалося реалізувати те, що ще вчора здавалося практично неможливим».


За додатковими питаннями щодо цього проекту Ви можете звернутися до Андрія Горбатенко, асоційованого партнера (gorbatenko@l-a.com.ua), і Лідії Санжаровської-Гурлач, старшому юристу (sangarovskaya@l-a.com.ua).

10645

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї