uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

​Команда Правового Альянсу успішно захистила інтереси клієнта у спорі про захист честі, гідності та ділової репутації

Позивач звернувся із позовом до клієнта Правового Альянсу, у якому стверджував, що ним було поширено (усно на службовій нараді та у електронному листуванні) недостовірну інформацію, яка, на думку позивача, порушила його честь, гідність та ділову репутацію.

На підтвердження своєї позиції, позивачем було надано покази свідків, які засвідчили, що клієнтом Правового Альянсу було сказано слова, які впливають на авторитет позивача серед співробітників та принижують його честь та гідність.

Цікавість цієї справи в тому, що адвокатам вдалося "розбити" доказову базу опонентів під час допиту свідків у судовому засіданні. Адвокати з’ясували, що текст їх показів був складений на прохання позивача і, до того ж, іншими особами – юристами. Також на усному допиті свідки дали суперечливі показання та відповіді на питання адвокатів, чим останні переконали суд у тому, що до таких показань слід поставитись критично.

Завдяки високому рівню професіоналізму при розробці процесуальних документів та представництві позиції у суді команда Правового Альянсу у складі партнера Іллі Костіна, адвоката Анастасії Грачової та молодшого юриста Софії Годованої успішно змогли довести суду безпідставність звинувачень на адресу клієнта.

4463

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї