ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Дмитро Алешко бере участь у робочій групі МОЗ щодо проведення міжнародних закупівель в якості експерта ПРООН в Україні

Партнер Юридичної компанії «Правовий Альянс» Дмитро Алешко виступив консультантом ПРООН в Україні з юридичної підготовки нормативно-правових документів щодо державних закупівель МОЗ України, в рамках реалізації проекту «Зміцнення національної спроможності для ефективного розвитку молоді та відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні».

У цьому статусі пан Алешко був запрошений взяти участь у діяльності робочої групи з питань проведення міжнародних закупівель, що була сформована Міністерством охорони здоров’я України спільно з фахівцями ПРООН з питань закупівель і охорони здоров’я, представниками ЮНІСЕФ та ВООЗ.

Робоча група розпочала свою роботу 11 серпня п.р., із ознайомчої зустрічі представників вказаних організацій, та працюватиме в Україні до 14 серпня включно. Упродовж зустрічі сторони, зокрема, уточнили технічні моменти процесу передачі заявок, визначення потреби, оплати, можливих ризиків.

Фахівці міжнародних організацій планують провести серію консультацій з представниками Міністерства охорони здоров'я України для напрацювання необхідного пакету документів щодо проведення процедури міжнародних закупівель. Тож, серед питань, над якими будуть працювати члени робочої групи найближчими днями - підготовка списку реєстрації пацієнтів для терміново необхідних препаратів; розробка проекту плану закупівель, у тому числі зі строками по окремим найменуванням; розробка проекту оцінки організації, логістики, складування та розподілення; формулювання та визначення схеми співпраці, а також розробка проекту витратної матриці програми.

5957

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї