uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Адвокатами Правового Альянсу представлено інтереси власника медіахолдингу в Вищому антикорупційному суді

Адвокатами Правового Альянсу в складі асоційованого партнера Тараса Безпалого та адвоката Марини Мкртичевої представлено інтереси власника медіахолдингу в Вищому антикорупційному суді.

За версією Спеціалізованої антикорупційної прокуратури медіахолдинг придбав корпоративні права на компанію, яка володіє радіостанцією, з метою відмивання грошових коштів, отриманих злочинним шляхом. Водночас правоохоронні органи під час накладення арешту зазначили, що до незаконної оборудки можуть бути причетні колишні високопосадовці й арешт потрібен з метою конфіскацій.

Під час розгляду клопотання про зняття арешту адвокатами було доведено необґрунтованість накладеного арешту, відсутність взаємозв'язку між компанією та колишніми високопосадовцями, а також законність купівлі корпоративних прав. За наслідками розгляду клопотання арешт був повністю скасований, ухвала оскарженню не підлягає.

4490

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї