ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS

Юридична компанія «Правовий Альянс», заснована в 1995 році, сьогодні є однією з провідних спеціалізованих юридичних фірм України, що обслуговує переважно фармацевтичну індустрію на території України і низки країн СНД.

Ми надаємо юридичні послуги провідним компаніям, які ведуть бізнес у сферах фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, ветеринарії, косметики, хімії, біотехнологій, сільського господарства та продуктів харчування, в тому числі дитячого харчування.

Доказом нашого професіоналізму є сертифікація системи менеджменту якості компанії відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001, а також страхування професійної відповідальності в інтересах наших клієнтів.

Цифри та фактиВизнання


Правовий Альянс неодноразово було відзначено національними й міжнародними рейтингами:

Суспільна діяльність


Ми віддано працюємо над розбудовою професійних відносин для покращення якості наших послуг, нашого співтовариства та нашої професії.

Компанія представлена в Комісії з питань діяльності фармацевтичної галузі Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України, Громадській Раді при Антимонопольному комітеті України, бере активну участь в діяльності Європейської Бізнес Асоціації.

Ми є ексклюзивним юридичним партнером професійних асоціацій: AIPM Ukraine (Асоціація представників іноземних виробників лікарських засобів), Асоціації виробників інноваційних ліків "APRAD", Комітету з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації, а також співпрацюємо з Асоціацією "Оператори ринку медичних виробів". У 2011 році Правовий Альянс виступила ініціатором створення Комітету з фармацевтичноо права при Асоціації правників України - одному з найбільших об'єднань юристів у країні.
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї