ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

1706
2 квітня 2020 року набрав чинності Закон України від 30.03.2020 р. №540-IX, відповідно до якого тимчасово на період карантину звільняються від обкладення податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України
4958
Спрощення митних процедур та приведення їх до найкращих світових стандартів є необхідною умовою конкурентоздатності України в глобальній економічній системі. Детальніше читайте у огляді Володимира Зосімова, юриста ЮК "Правовий Альянс".
4886
Законопроектом, зокрема, передбачено внесення змін до абзацу другого підпункту «в» п. 193.1 ст. 193 Податкового кодексу України, а саме - розширено пільги щодо застосування ПДВ.
3086
Найдовша ніч буває не лише перед світанком, але також перед зміною вимог до громадських організацій, з метою їх оподаткування
2611
8 квітня 2014 року МОЗ України виніс на громадське обговорення проект постанови КМУ «Питання референтного ціноутворення на ЛЗ».
2425
Законопроект №2475а де-факто передбачає введення зниженої ставки ПДВ у розмірі 7% на операції з постачання на митній території України та імпорту лікарських засобів
2408
У зв’язку з посиленою увагою влади до діяльності представництв фармацевтичних компаній пропонуємо коротко проаналізувати основні моменти, які підпадають під увагу податківців.
2259
Міністерство фінансів показало себе як орган не здатний повною мірою забезпечити управління фінансовими потоками країни
2052
Міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування, ратифіковані Україною, є невід’ємною частиною українського законодавства.
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї