uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

2664
Законопроектом, зокрема, передбачено внесення змін до абзацу другого підпункту «в» п. 193.1 ст. 193 Податкового кодексу України, а саме - розширено пільги щодо застосування ПДВ.
1900
Найдовша ніч буває не лише перед світанком, але також перед зміною вимог до громадських організацій, з метою їх оподаткування
1514
8 квітня 2014 року МОЗ України виніс на громадське обговорення проект постанови КМУ «Питання референтного ціноутворення на ЛЗ».
1357
Законопроект №2475а де-факто передбачає введення зниженої ставки ПДВ у розмірі 7% на операції з постачання на митній території України та імпорту лікарських засобів
1259
У зв’язку з посиленою увагою влади до діяльності представництв фармацевтичних компаній пропонуємо коротко проаналізувати основні моменти, які підпадають під увагу податківців.
1073
Міністерство фінансів показало себе як орган не здатний повною мірою забезпечити управління фінансовими потоками країни
1126
Міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування, ратифіковані Україною, є невід’ємною частиною українського законодавства.
1342
Державна податкова інспекція провела перевірку представництва нерезидента в Україна, що не веде господарську діяльність.
1037
02 серпня 2011 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011р. № 785
1207
Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї