uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Затверджено оновлений Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню

В рамках урядової програми “Доступні ліки” 21 січня 2019 р. МОЗ України наказом № 148 затверджено нову редакцію Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню (далі – Реєстр).

До оновленого Реєстру увійшло 257 найменувань, на 4 позиції менше, ніж у попередньому. Серед них 35 препаратів, вартість яких відшкодовується державою в повному обсязі, та 222 препарати, за які пацієнт отримує лікарські засоби з доплатою.

Серед країн-виробників лікарських засобів, передбачених Реєстром, опинилися: Україна, країни Європейського Союзу (Франція, Німеччина, Польща, Румунія, Словенія, Словацька Республіка, Угорщина, Мальта, Болгарія, Ірландія, Швеція, Іспанія, Фінляндія, Греція), Республіка Македонія, Швейцарія, Індія та Ізраїль.

Нагадуємо, що згідно з законодавством України перелік препаратів, вартість яких відшкодовує держава, раз на півроку оновлюватиметься. Суб’єкти, вартість препаратів яких не перевищує 10% від найнижчих цінових пропозицій за добову дозу, до 28 січня 2019 року мали можливість знизити ціну, аби їхня вартість підлягала повному відшкодовуванню.

3823

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї