uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Варіанти найкращих практик для розробки клінічних протоколів в Україні: аналітичний документ (2021)

У тісній співпраці з Міністерством охорони здоров’я України ВООЗ розпочала проєкт, спрямований на підтримку України у процесі стандартизації якості надання медичної допомоги шляхом адаптації міжнародних клінічних настанов та розробки національних клінічних протоколів, базуючись на даних доказової медицини.

За результатами дослідження ВООЗ було підготовлено документ "Варіанти найкращих практик для розробки клінічних протоколів в Україні", який став узагальненням результатів дослідження.

Скорочений варіант подається у PDF.

1663

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї