uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

В Україні з’явиться Державна стратегія реалізації державної політики забезпечення населення лікарськими засобами

Найближчим часом очікується прийняття Державної стратегії реалізації державної політики забезпечення населення лікарськими засобами на період до 2025 року (далі – Державна стратегія) та плану заходів з її реалізації.

Основними завданнями Державної стратегії визначені:

  • забезпечення належного відбору основних життєво необхідних лікарських засобів до Національного переліку основних лікарських засобів;
  • забезпечення доступності лікарських засобів;
  • належне фінансування системи забезпечення населення лікарськими засобами;
  • удосконалення системи постачання лікарських засобів;
  • удосконалення державного регулювання та забезпечення якості лікарських засобів;
  • підвищення рівня раціонального використання лікарських засобів;
  • підвищення інвестиційної привабливості фармацевтичного ринку України у сфері розробки та дослідження лікарських засобів.

Результатом виконання окреслених завдань стане підвищення показників здоров’я населення, забезпечення громадян України якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами, а також їхнє раціональне використання. Відповідно до проекту, реалізацію положень Державної стратегії планується розпочати вже цього року.

Документ було розроблено за участі ЮК "Правовий Альянс" у рамках реалізації проекту "Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців" (SAFEMed).

Зв'язатися з автором: старший юрист ЮК "Правовий Альянс" Наталія Співак, spivak@l-a.com.ua.

1074

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї