uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Успішне вирішення спору через укладення мирової угоди

Наталія Лавренова, асоційований партнер, та Наталія Абрамович, юрист ЮК “Правовий Альянс”, які представляли клієнта у судовій справі щодо заборони використання та скасування реєстрації торговельних марок на лікарські засоби, завдяки активним діям і правильно побудованому захисту досягли успішного вирішення справи через укладення мирової угоди.

У 2017 році один з клієнтів ЮК “Правовий Альянс” став відповідачем у судовій справі щодо легітимності реєстрації двох його торговельних марок на лікарські засоби. Для виробників лікарських засобів такі позови завжди мають подвійну ціну, оскільки скасування реєстрації торговельної марки та заборона її використання має додаткові наслідки у вигляді проходження адміністративних процедур, зміни упаковки та втрати продажів, що відчувають і споживачі.

Особливість супроводження цієї справи полягала у відсутності доказів зі сторони клієнта. Тому адвокатам Правового Альянсу довелось провести кропітке розслідування для формування доказової бази та вироблення правової позиції.

У результаті зібрані докази дозволили не лише зайняти стійку правову позицію, але і відкрили перспективу для звернення до суду із зустрічною позовною заявою. Це стало додатковим аргументом для отримання пропозиції розпочати переговори та укласти мирову угоду.

«Мирова угода – це не лише швидший, але й найбільш екологічний спосіб вирішення спорів для учасників ринкових відносин. З кожним роком все навколо змінюється швидше, ніж ми того хочемо, а чекати бажаного результату в суді доводиться довше, ніж найпесимістичніший прогноз», - зазначила Наталія Лавренова.

З усіх питань щодо даної теми прохання звертатися до:
Наталія Лавренова, адвокат, асоційований партнер ЮК "Правовий Альянс", lavrenova@l-a.com.ua;
Наталія Абрамович, медіатор, юрист ЮК "Правовий Альянс", abramovych@l-a.com.ua.

1040

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї