ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Успішне вирішення податкового спору із використанням лінгвістичної експертизи

Юридична компанія «Правовий Альянс» успішно завершила представництво інтересів клієнта в податковому спорі щодо збільшення зобов’язання зі сплати земельного податку. Юридичний супровід тривав з моменту адміністративного оскарження і до закінчення розгляду справи в суді, однак контролюючі органи відмовлялися скасовувати спірне рішення на всіх етапах.

Податківці наполягали на тому, що відносно клієнта необхідно застосовувати стандартну ставку земельного податку (1%), замість “пільгової” (0,01%), як результат завищили розмір податкових зобов’язань та оштрафували клієнта.

Попри це, радник Віталій Савчук та юрист Ярослав Фур’яка довели правильність податкових розрахунків з боку клієнта, підтвердивши позицію з допомогою незалежної лінгвістичної експертизи правових норм. Позов був задоволений у повному обсязі та доведена хибність трактування контролюючими органами змісту спірних положень законодавства.

Тепер клієнт не тільки матиме можливість повернути надмірно сплачені до державного бюджету кошти, а й впевнено використовувати у майбутньому зменшену ставку податку.

Зв'язатися з юристами: Віталій Савчук - savchuk@l-a.com.ua; Ярослав Фур'яка - furiaka@l-a.com.ua.1032

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї