uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Юридична компанія “Правовий Альянс” втричі збільшує суму страхування професійної відповідальності

Юридична компанія “Правовий Альянс”, яка чотири роки потому вперше застрахувала власну професійну відповідальність в інтересах клієнтів, з березня 2015 року прийняла рішення щодо збільшення страхової суми втричі - до 3 000 000 гривень.

Сьогодні в Україні небагато компаній, що надають професійні послуги, вдаються до цього виду страхування. Добровільно страхуючи свою професійну відповідальність, компанія демонструє, що готова відповідати за результати своїх дій і за їх можливі наслідки.

За словами І.Лозенко, начальника управління страхування АТ «ПРОСТО-страхування», яка виступає страховиком професійних ризиків компанії:

«Страхування професійної відповідальності красномовно свідчить про високий рівень сервісу компанії, за який вона готова нести, в тому числі, й матеріальну відповідальність. Цей крок також є підтвердженням ставлення компанії до своїх клієнтів, для забезпечення майнових інтересів, яких компанія добровільно вводить страхування відповідальності на випадок ненавмисних професійних помилок, допущених її співробітниками. За чотири роки роботи з Юридичною компанією «Правовий Альянс» , не відбулося жодної страхової події, що ще раз підтверджує відповідальність послуг компанії європейським і світовим стандартам».

30867

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї