uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

ULF 2021: Правовий Альянс визнано #1 у фармацевтиці та охороні здоров’я

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2021. А Handbook for Foreign Clients юридична фірма «Правовий Альянс» посіла перше місце серед юридичних фірм України, які спеціалізуються у галузі фармацевтики та охорони здоров’я. Така висока оцінка базується на фаховій та широкій експертизі юристів Правового Альянсу, складності та кількості реалізованих проектів для низки провідних міжнародних та національних компаній, у т. ч. з питань антимонопольного законодавства та конкуренції, корпоративних прав, інтелектуальної власності, трудових питань та працевлаштування, кримінального права (white-collar crime). У дослідженні відзначено «надзвичайний рівень у сфері регуляторики та нормотворчості, консультуванні з питань публічних закупівель та державного регулювання цін».

Керуючий партнер Дмитро Алешко, який очолює практику фармацевтичної регуляторики, завдяки «унікальній всеохоплюючій експертизі з питань регуляторики», очолив рейтинг кращих юристів галузі фармацевтики та охорони здоров’я.

Також рейтингом серед видатних юристів відзначені партнери, які фахово відповідають на запити клієнтів у галузі фармацевтики та охорони здоров’я: Андрій Горбатенко (конкурентне право) та Ілля Костін (інтелектуальна власність, трудові питання). Аналітикою також відмічено Олексія Бежевця серед топових фахівців фірми з корпоративних питань.

Правовий Альянс і юристи фірми відзначені ще у трьох юридичних практиках: антимонопольного та конкурентного права, інтелектуальної власності, трудового права і працевлаштування.

Зокрема, у практиці антимонопольного та конкурентного права, Правовий Альянс оцінено за надання консультацій з вертикальних угод на поставку лікарських засобів та правову підтримку фармацевтичних компаній в рамках досліджень, проведених АМКУ. Інший помітний досвід включає недобросовісну конкуренцію, державні закупівлі та дотримання вимог конкуренції. Партнер Андрій Горбатенко, який очолює практику, віднесений до списку визначних юристів з антимонопольного та конкурентного права.

Правовий Альянс також відмічено серед визначних юрфірм у практиці інтелектуальної власності, якою керує партнер Ілля Костін. З огляду на глибоку нішеву експертизу та вирішення галузевих проблем для фармацевтичних та медичних компаній, відзначено високу якість консультацій та захисту інтересів клієнтів з низки питань – винаходи, корисні моделі, недобросовісна конкуренція, спори щодо торговельних марок та патентів. Серед останніх важливих справ відмічено перемогу у справі про захист прав інтелектуальної власності на торговельну марку ліків в Узбекистані. Радник і адвокат Віталій Савчук, який здійснює консультування та представництво клієнтів у судах, відзначений серед провідних юристів з інтелектуальної власності в Україні.

Виданням визнано практику трудового права та працевлаштування під керівництвом партнера Іллі Костіна, та віднесено до провідних практик у країні. Серед кола питань, з яких консультують юристи практики, відмічено трудові угоди, розробку корпоративної трудової політики та відповідної документації, реструктуризацію трудових відносин, звільнення та відповідальність роботодавців, умови праці, аутсорсинг та аутстафінг, діяльність профспілок, трудові спори у медіації та в судах.


Ukrainian Law Firms. А Handbook for Foreign Clients – проект видання «Юридична практика», в рамках якого щорічно надається галузева аналітика від експертів у сфері права, а також практична інформація про українські юридичні фірми та юристів.


3099

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї