uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

ТОП-3 святкові кейси для юристів і не тільки

До Нового року залишилось 2 найпродуктивніших робочих дні, які пропонуємо урізноманітнити підбіркою юридичних кейсів та скандалів на святкову тематику.


STARBUCKS ПРОТИ РІЗДВА?

Щороку напередодні різдвяних свят компанія STARBUCKS використовує спеціальну святкову тару для кави та чаю. На паперових стаканчиках з’являються зображення новорічних героїв або візерунків. Одного разу STARBUCKS вирішив дати волю фантазіям своїх клієнтів та створив тару червоного кольору без будь-яких додаткових зображень. Проте, мешканці США були обурені таким рішенням та сприйняли це як неповагу до Різдва та порушення давніх традицій.

Детальніше: https://ukrainian.voanews.com/a/starbucks-chashka/3051794.html


ПАРОДІЙНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЛЯЛЬКИ-ЕЛЬФА

Власником прав на THE ELF ON THE SHELL (популярний у США набір з книги та іграшкового ельфа, який виконує роль помічника Санти та розповідає йому про поведінку дітей та їх бажання) було подано позов до компанії, що створила THE ELF OFF THE SHELL (демонструє аморальну сторону життя ельфа). Позов стосувався неправомірного використання ляльки-ельфа та його зображень, а також візуального зображення упаковки набору (порівняти зображення). Незважаючи на те, що ELF OFF по суті є непристойною версією ELF ON, судом було відхилено позов, оскільки ELF OFF розглядався як пародія, що свідчить про правомірне використання ляльки-ельфа та його зображень.

Детальніше: https://www.aaronsanderslaw.com/copyright-is-it-fair-use-elf-on-elf-off/


ЗАБАГАТО НОВОРІЧНИХ ПРИКРАС НЕ БУВАЄ?

Одна із сімей у США щороку прикрашає свій будинок до різдвяних свят більш ніж 200 000 вогників, спеціальними дисплеями та навіть встановлює атракціони. Такі прикраси приваблюють велику кількість туристів та наплив авто. Тому місцеві органи влади звернулись до суду з вимогою обмежити обсяг прикрас, оскільки вони створюють небезпеку для оточуючих та ускладнюють рух транспорту. Суд підтримав подружжя в створенні святкової атмосфери. Цікаво, чи було виїзне судове засідання?

Детальніше: https://www.sun-sentinel.com/local/broward/fl-final-decision-hyatt-christmas-20161031-story.html

833

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї