uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

The Best Lawyers in Ukraine 2021 рекомендує 7 юристів Правового Альянсу

Сьогодні, 9 червня, були оголошені результати The Best Lawyers in Ukraine 2021. Методологія дослідження відображає консенсусну думку провідних юристів про професіоналізм колег в певній галузі юридичної практики однієї географічної зони.

Сім юристів Правового Альянсу отримали високу оцінку своєї роботи в 11 юридичних практиках і рекомендовані в 11-му виданні The Best Lawyers in Ukraine:

Партнер Дмитро Алешко названий серед кращих юристів в області life sciences, корпоративного права та податкового права.

Партнер Олексій Бежевець визнаний в галузі корпоративного права, рекламного права, інтелектуальної власності та регуляторики.

Партнер Ілля Костін відзначений в числі кращих юристів в галузі арбітражу та медіації, права інтелектуальної власності, практики life sciences і судових суперечок.

Партнер Андрій Горбатенко визнаний у конкурентному / антимонопольному праві, праві інформаційних технологій, практики life sciences. Крім того, Андрій Горбатенко єдиний в Україні названий Юристом року 2021 року в області life sciences в Києві, отримавши найвищу загальну оцінку колег в даній практиці в географічному регіоні.

Асоційований партнер Наталія Лавренова рекомендована у практиках корпоративного права, охорони здоров'я, інтелектуальної власності та life sciences.

Асоційований партнер Тарас Безпалий вперше включений в список провідних юристів у галузі кримінального права.

Радник Олександр Бондар вперше відзначений колегами в практиці life sciences.


Best Lawyers™ – одне з найбільш авторитетних видань, в якому комплексно оцінюється робота юристів у всьому світі. Це єдиний міжнародний довідник, що базується виключно на оцінці колег-експертів, який понад 35 років публікує результати ведення юридичної практики, етики та професіоналізму найвищого рівня.
5742

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї