uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Тарас Безпалий отримав звання “Адвокат року - 2018” у практиці кримінального права

5 жовтня 2018 року відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року – 2018”, орагнізованого Асоціацією адвокатів України.

В конкурсі було представлено чимало номінацій з основних галузей права. Слід відзначити, що конкурс проходив протягом 2 етапів. Спочатку оцінка учасників відбувалась шляхом онлайн-голосування на сайті ААУ для визначення у кожній з практик 5 фіналістів. Ha дpyгoму eтaпi, без врахування балів першого етапу, конкурсна комісія з числа фіналістів аналізувала анкетні дані учасників та їх особисті досягнення за останній рік.

Тарас Безпалий, адвокат і радник АО “Правовий Альянс”, став переможцем у практиці кримінального права, отримавши звання “Адвокат року – 2018” у цій галузі. Його вклад у розвиток практики кримінального права був відзначений під час онлайн-голосування і високо оцінений конкурсною комісією.

Зв'язатись із автором: Тарас Безпалий, радник ЮК “Правовий Альянс”, bezpalyy@l-a.com.ua.

703

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї