uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

​Радник Віталій Савчук обраний головою Комітету АПУ

На цьому тижні під час 144-го святкового засідання правління Асоціації правників України були затверджені очільники усіх Комітетів. Віталія Савчука, радника, адвоката ЮК «Правовий Альянс», обрали головою Комітету з фармацевтичного права Асоціації правників України 2020-2021.

«Я високо оцінюю потенціал Комітету, але вважаю, що він використовується далеко не на повну потужність. У 2020 році можна чекати величезну кількість змін та сюрпризів від законодавця, виконавчої влади та ринку. У Комітету є можливість за ними спостерігати, а є – стати активним учасником цих змін. Друге цікавіше», - зазначив пан Савчук.

Тепер склад АПУ оновлено на 30%, а на січень заплановано обрання заступників.

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році, що об'єднує більше 7 тисяч правників у сильну та впливову професійну спільноту, яка є потужним голосом правничої громади нашої країни.

695

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї